PROMOCJA SUPER OFERTA  – WYNAJMY WEEKENDOWE!

KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ!

Potrzebują Państwo samochodu na wakacje? Pilny i niespodziewany wyjazd? Państwa samochód został uszkodzony w kolizji, nie z Państwa winy – a trzeba dojechać do pracy, szkoły, na leczenie? Zepsuło się auto firmowe?   Zapraszamy do skorzystania z usług Wypożyczalni Samochodów GRAF!

      Mając świadomość zróżnicowanych potrzeb Klientów, na bieżąco dostosowujemy do nich naszą ofertę. Dotyczy to zarówno typów, jak i standardu wyposażenia oferowanych przez nas do wynajmu pojazdów. Klient ma możliwość wypożyczenia samochodu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, osobowego, osobowo – dostawczego lub dostawczego. Wszystkie samochody są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym, aby zapewnić ich bezawaryjność i komfort użytkowania, oraz ubezpieczone w zakresie OC i Auto – Casco. W przypadku wynajmów długoterminowych zapewniamy możliwość negocjacji cen, dla stałych klientów proponujemy korzystne upusty. Pełną ofertę cenową znajdą Państwo w CENNIKU.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi realizującymi usługi w zakresie wynajmu samochodów zastępczych przysługujących ich klientom z tytułu posiadanych polis Auto Casco lub Assistance.

Można u nas również wynająć samochód zastępczy przysługujący poszkodowanemu właścicielowi pojazdu uszkodzonego w kolizji z ubezpieczenia OC sprawcy. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 24.03.2000r. DU. Nr 26 poz. 310 w sprawie OC:
„Ubezpieczyciel w zakresie OC, zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody.”

W imieniu poszkodowanego załatwiamy wszelkie formalności związane z rozliczeniem kosztów wynajmu samochodu z ubezpieczycielem sprawcy, realizujemy rozliczenia bezgotówkowe.

Świaczymy usługi transportowe w zakresie przewozu towarów oraz osób (samochody max. 9 – osobowe), realizujemy zamówienia na odwozy na lotniska.

Zajmujemy się również importem i sprzedażą samochodów i quadów, części i osprzętu do nich – więcej wiadomości w sekcji SPRZEDAŻ;

Znajdujące się w ofercie naszej wypożyczalni quady wypożyczamy na godziny lub pełne doby, zatankowane i przygotowane do jazdy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się atrakcyjne tereny, na których można w pełni wykorzystać terenowe właściwości tych pojazdów.

Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje Państwu zadowolenie z naszych usług – ZAPRASZAMY!