Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://wypozyczalnia-samochodow.com.pl

Administratorem danych osobowych jest GRAF (NIP: 8730017997, REGON: 850475660) Cichy Robert

Statystyki

Do celów statystycznych używamy narzędzi Google http://analytics.google.com/

Formularze:

Aby ułatwić kontakt z nami, stworzyliśmy dwa formularze na naszej stronie. Służą nam do potwierdzenia rezerwacji pojazdów oraz celów informacyjnych. Dane przesłane są do nas w sposób zaszyfrowany (wdrożony ssl na stronie) Nie logujemy ich w bazie danych.

Jakie masz prawa do swoich danych

Dane osobowe przetwarzane na poniższej stronie wykorzystywane są w celu kontaktu z Tobą, świadczenia na Twoją rzecz usług jak również odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, na podstawie Twojej zgody i zainteresowania naszą ofertą (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.